Gå til hovedinnhold

Om oss

Bodø Glass & Ramme AS er et lokalt eid selskap i Bodø som ble etablert i 1981. Selskapet har en årlig omsetning på rundt 50 millioner og har 32 medarbeidere.
Med glass- og aluminiums verksted kan vi tilby det meste innenfor glass og aluminium til det profesjonelle, offentlige og det private markedet.

Ørjan Tjervaag

Daglig leder 908 68 721 orjan@bodoglass.no

Håvard Henriksen

Avd leder produksjon 406 05 453 haavard@bodoglass.no

Tommy Iversen

Avd leder service 975 14 477 tommy@bodoglass.no

Stefan Andersson

Prosjektleder 941 92 968 stefan@bodoglass.no

Eirik Ingebrigtsen

Prosjektleder 997 44 689 eirik@bodoglass.no

Geir Paulsen

Servicetekniker 907 20 662 geir@bodoglass.no

Per Erik Møglebust

Produksjonsleder 994 92 759 pem@bodoglass.no

Elin Henriksen

Arbeidsleder service 916 42 490 elin@bodoglass.no

Trygve Hemminghytt

Arbeidsleder service 47 94 76 47 trygve@bodoglass.no

Kristin Veronica Sæthre

Arbeidsleder service 952 88 221 kristin@bodoglass.no

About privacy & cookies on this site

When you use this site, cookies and other technologies collect data to improve and enhance your experience. You can read more about how we handle your data under our privacy policy. By accepting cookies, you accept the use of cookies and similar technologies.